-9%

TESLA LED Smart Телевизор TV 55S903SUS

– UHD 4K
– Smart, Android, Wi-Fi
– Дијагонала 55″
– Резолуција 3840 x 2160 Ultra HD


34,200.00 ден 31,100.00 ден

Спореди

Опис

  • Tesla TV 55″ 55S903SUS, 140cm
  • UHD 4K
  • Smart, Android, Wi-Fi
  • Дијагонала 55″
  • Резолуција 3840 x 2160 Ultra HD
  • DVB-T/T2/S2/CI+
  • Осветлување 400 cd/m2
  • Контраст 1100:1
  • 3 HDMI, 1 USB 2.0, 1 USB 3.0
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.