-9%

TESLA LED Smart Телевизор TV 49S903SUS

– UHD 4K
– Smart, Android, Wi-Fi
– Дијагонала 49″
– Резолуција 3840 x 2160 Ultra HD


28,400.00 ден 25,800.00 ден

Спореди

Опис

  • Tesla TV 49″ 49S903SUS, 124cm
  • UHD 4K
  • Smart, Android, Wi-Fi
  • Дијагонала 49″
  • Резолуција 3840 x 2160 Ultra HD
  • DVB-T/T2/S2/CI+
  • Осветлување 365 cd/m2
  • Контраст 1100:1
  • 3 HDMI, 1 USB 2.0, 1 USB 3.0
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.