-9%

TESLA LED Smart Телевизор TV 43T319SF

– Дијагонала 43″
– Екран Direct Led
– 16:9
– Резолуција Full HD


14,100.00 ден 12,779.00 ден

Спореди

Опис

  • Tesla TV 43″ (109 cm) 43T319SF
  • Дијагонала 43″
  • Екран Direct Led
  • 16:9
  • Резолуција Full HD
  • 1920 x 1080
  • DVB-T/T2/C/S/S2, 2 HDMI ,2 USB, 1 CI slot, Hotel mode
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.