-9%

TESLA LED Smart Телевизор TV 32T319BHS

– Wi-Fi, Netflix, YouTube, T-Brower, AppStore
– Дијагонала 32″
– 16:9, Резолуција HD Ready
– 1366*768, 720p


10,990.00 ден 9,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Tesla TV 32″ (81cm) 32T319BHS Smart
  • Wi-Fi, Netflix, YouTube, T-Brower, AppStore
  • Дијагонала 32″
  • 16:9, Резолуција HD Ready
  • Осветлување 220 cd/m2
  • 1366*768, 720p
  • DVB-T/T2/C/S/S2, 2 HDMI, 2 USB 2.0, CI , Hotel mode
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.