-13%

TESLA LED Smart Телевизор 65S906BUS 65”

– Дијагонала: 65″ (165.1 cm)
– Резолуција: 4K Ultra HD
– LED
– Smart TV


45,990.00 ден 39,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 65″ (165.1 cm)
 • Резолуција: 4K Ultra HD
 • LED
 • Smart TV
 • Оперативен систем: Android 10
 • Процесор: Quad Core
 • Однапред инсталирани апликации: Google play Store, Google play Games, Google play Movies & TV, Chromecast, Google asisstant
 • Осветлување: 250 cd/m² Direct LED
 • Контраст: 1200:1
 • Време на одзив: 9 ms
 • Фреквенција: 60 Hz
 • Агол на гледање (H°/V°): 178°/178°
 • DVB-T/T2/C/S/S2
 • Режими на слика: Korisnički/Standard/Sport/Živopisno/Igre
 • Формати на слика: Auto/16:9/4:3/Panorama/Zoom/P2P
 • HDR: HDR10, HLG, Dolby Vision
 • Звучници: 2 x 10W
 • Режими на звук: Standardno, Film, Muzika, Sport
 • Wi-Fi
 • Bluetooth
 • LAN
 • HDMI: 3
 • ARC: Da
 • USB 2.0: 2
 • RF / LNB / AV / CI+ / SPDIF
 • Тајмер
 • Димензии без постоље: 1445.8 x 839 x 88.1 mm
 • Димензии со постоље: 1445.8 x 889 x 285.2 mm
 • Тежина: 17.6 Kg
 • VESA димензии: 200 x 200
 • Боја: црна
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.