-13%

TESLA LED Smart Телевизор 55S906BUS 55”

– Дијагонала 55″
– Резолуција 3840 x 2160 px
– Direct LED
– Фреквенција 60 Hz


31,510.00 ден 27,400.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел Tesla 55S906BUS
 • Дијагонала 55″
 • Резолуција 3840 x 2160 px
 • Direct LED
 • Фреквенција 60 Hz
 • Осветленост 350 cd/m²
 • Smart
 • Оперативен систем Android 10
 • Контраст: 9788:1
 • Агол на гледање (H/V): 178°/178°
 • Време на одзив: 8 ms
 • Режим на слика: Korisnički / standard / sport / živopisno / igre
 • Формати на слика: Auto / 16:9 / 4:3 / panorama / zoom / P2P
 • Dolby Vision
 • Апликации Google play Store / Google play Games / Google play Movies & TV / Chromecast / Google asisstant
 • Режими на звук: Standardno, film, muzika, sport
 • Wi-Fi
 • LAN
 • HDMI 3
 • USB 2
 • DVB-T/T2/C/S/S2
 • RF / LNB / AV / CI+
 • Bluetooth
 • Тајмер
 • Процесор CA53 Quad core, 1,5 GHz
 • GPU: Mali-G52
 • Звучници 2 x 12 W
 • Потрошувачка 150 W
 • Димензии со постоље (ŠxVxD): 122,9 cm x 75,8 cm x 21 cm
 • Без постоље: 122,9 cm x 74,9 cm x 7,5 cm
 • Тежина 12,3 kg
 • Vesa standard 200 x 200
 • RAM: 2 GB
 • Интерна меморија: 16 GB
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.