-13%

TESLA LED Smart Телевизор 43S605BFS

– Резолуција FHD
– Smart OS Android TV
– Боја Црна
– Димензија на екранот 43


19,500.00 ден 16,960.00 ден

Спореди

Опис

 • Резолуција FHD
 • Smart OS Android TV
 • Боја Црна
 • Димензија на екранот 43
 • Серија S605
 • Модел 43S605BFS
 • Тјунер DVB-T/T2/C/S/S2
 • Контраст 8800:1
 • Агол на гледање 178°/178°
 • Јачина на звучници 2x10W
 • HDMI 2
 • USB 2
 • HDR10 Не
 • 12V DC приклучок Не
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.