-13%

TESLA LED Smart Телевизор 40S605BFS 40″

– Дијагонала: 40″ (101.6 cm)
– Резолуција: 1080p Full HD
– LED
– Smart TV


18,400.00 ден 16,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 40″ (101.6 cm)
 • Резолуција: 1080p Full HD
 • LED
 • Smart TV
 • Оперативен систем: Android 9.0 (Pie)
 • Quad Core процесор
 • Инсталирани апликации: Google play Store, Google play Games, Google play Movies & TV, Google play Music, Chromecast, Google asisstant
 • Осветлување: 230 cd/m² Direct LED
 • Динамички контраст: 5000:1
 • Време на одзив: 9.5 ms
 • Фреквенција: 60 Hz
 • Агол на гледање (H°/V°): 178°/178°
 • DVB-T/T2/C/S/S2
 • Режими на слика: Standard/Muzika/Film/Sport/Korisnički
 • Формати на слика: Auto/4:3/16:9/Movie/Panorama/Just Scan
 • Звучници: 2x10W
 • Режими на звук: Standardno, Film, Muzika, Sport, Korisnički
 • Wi-Fi (вграден)
 • Bluetooth
 • LAN
 • HDMI 2
 • ARC
 • USB 2.0 – 2
 • RF / LNB / AV / CI+ / SPDIF (оптички)
 • Тајмер
 • Димензии без постоље: 893.6 x 518.3 x 89.9 mm
 • Димензии со постоље: 893.6 x 555.1 x 211.8 mm
 • Тежина: 5.86 kg
 • VESA димензии: 200 x 300
 • Боја црна
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.