-13%

TESLA LED Smart Телевизор 32T303BHS Smart TV

– Дијагонала: 32″ (81 cm)
– Резолуција: 1366 px x 768 px
– Технологија: Direct LED
– Смарт: ДА


8,590.00 ден 7,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 32″ (81 cm)
 • Резолуција: 1366 px x 768 px
 • Технологија: Direct LED
 • Фреквенција: 60 Hz
 • Осветлување: 220 cd/m²
 • Смарт: ДА
 • Оперативен систем: LINUX
 • Режим на слика: стандардно, динамично, природно, филм, стадиум, лично
 • Подесива контрола на сликата
 • Формати на слика: 16:9/4:3/Auto/Zoom1/Zoom2
 • Пресет бои: Ладно / нормално / топло / прилагодливо
 • Микро затемнување
 • Динамичен контраст: 3000:1
 • Агол на гледање (H/V): 178° / 178°
 • Време на одзив: 6,5 ms
 • Филмски режим
 • Режим на игри
 • Формати на слики: JPG, PNG, BMP, JPEG
 • Апликации: Netflix, YouTube, AccuWeather, T-Brower, AppStore
 • Режими на звук: музика / филм / стандардно / лично / стадиум
 • Подесиви контроли на звукот преку еквилајзер
 • Wi-Fi: ДА
 • LAN: ДА
 • HDMI: 2
 • USB: 2
 • Тунер: DVB-T/T2/C
 • Останати конекции: RF влез, композитен AV влез, дигитален аудио излез SPDIF
 • Моќ на звучници: 2 W x 5 W
 • Потрошувачка: 32 W
 • Димензии (ŠxVxD) со постоље: 732 mm x 477 mm x 180 mm
 • Без постоље: 732 mm x 435 mm x 77,8 mm
 • Тежина: 4,2 kg
 • Веса стандард 100 x 100
 • Боја: Црна
 • Останати аудио формати: MP3, AAC, AC3
 • Видео формати: AVI/MKV/MP4/TS/VOB/MPG/DAT
 • Поддршка за преводи
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.