-13%

TESLA LED Smart Телевизор 32S605BHS

– Дијагонала 32″
– Резолуција 1366 x 768 px
– Direct LED
– Фреквенција 60 Hz


13,490.00 ден 11,730.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала 81 cm (32 “)
 • Резолуција HD (1366 × 768)
 • Direct LED
 • Динамички контраст 1200: 1
 • Агол на гледање 178 °
 • Фреквенција 60 Hz
 • Осветленост 230 cd / m2
 • Звучници: 2 × 10 W
 • Dolby processing; surround sound
 • Опции за звук: standard, film, music, sport, user
 • Ресивер DVB-T / T2 / C / S / S2
 • DVB-T2 codec H264, H265
 • Smart OS Android TV 9
 • Процесор CPU: CA53, 4-core, 1.1 GHz
 • Графика: Mali470, 3-core
 • RAM / storage 1 GB / 8GB
 • Инсталирани апликации: Google play Store, Google play Games, Google play Movies & TV, Google play Music, Chromecast, Google assistant
 • RF input / LNB input
 • AV input
 • 2 × HDMI
 • CI +
 • 2 × USB 2.0
 • LAN
 • Wi-Fi
 • Bluetooth (поддршка за слушалки и звучници)
 • Потрошувачка 50 W
 • Димензии со постоље 720.7 mm x 455.4 mm x 166.4 mm
 • Тежина 3.58 kg
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.