-12%

TESLA Климатизери TC25H3-09410C

 • Енергетска класа: C / C
 • Cooling Power Input:840 W/1h
 • Heating Power Input:760 W/1h
 • Циркулација на воздухот:500 m3/h

14,720.00 ден 12,950.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: C / C
 • Капацитет на ладење: 2500 W
 • Капацитет на греење: 2500 W
 • Cooling Power Input:840 W/1h
 • Heating Power Input:760 W/1h
 • Циркулација на воздухот:500 m3/h
 • Напојување: (V / Hz / P) 220-240V/50Hz
 • Ниво на бучава: 32-40 dB
 • Макс. Влезна моќност 1150 W
 • Макс. Внесете струја 6.1 А
 • Димензии (ШxВxД) : 745×250×195 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.