-13%

Тенџере за подготовка на зимница MASIV 30 l

– Пречник: 48 cm
– Висина: 17 cm
– Волумен: 30 l
– Тежина: 10.2 kg


3,850.00 ден 3,350.00 ден

Спореди

Опис

  • Плитко тенџере Масив 48/30.0 l
  • Линијата на тешки емајлирани садови Масив се изработува од лим со дебелина 1,5-2 mm. Масивните садови се погодни за подготвување на храна за која е потребен подолг процес на кување без загорување и затоа посебно се препорачуваат за подготвување на зимница и за специјалитети на домашната кујна кои бараат крчкање на ниски температури
  • Пречник: 48 cm
  • Висина: 17 cm
  • Волумен: 30 l
  • Тежина: 10.2 kg
  • Боја: црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.