-13%

Тенџере за подготовка на зимница 20 l

– Пречник: 44 cm
– Висина: 14.5 cm
– Волумен: 20 l
– Тежина: 2.3 kg


2,290.00 ден 1,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Класично плитко тенџере 44/20.0 l
  • Емајлиран сад со висок квалитет, отпорен на високи температури, абење и гребање, поради што лесно се чисти и одржува.
  • Емајлираната превлака има глатка и стабилна површина од непорозно топено стакло, која ги спречува бактериите да се задржуваат на неа и овозможува лесно чистење и одржување на садот.
  • Пречник: 44 cm
  • Висина: 14.5 cm
  • Волумен: 20 l
  • Тежина: 2.3 kg
  • Боја: надвор – плава, внатре – бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.