-13%

SWING Базен X0445 3.66m x 91cm

– Принт: имитација на камен
– Димензии: 3.66m x 91cm
– Капацитет: 8300 L


16,100.00 ден 13,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Два слоја на издржлива ПВЦ материјал со силна мрежа од полиестер помеѓу слоевите.
  • Принт: имитација на камен
  • Димензии: 3.66m x 91cm
  • Капацитет: 8300 L

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.