-13%

SWING Базен со филтер пумпа B0158 3.66m x 91cm

– Димензии: 3.66m x 91cm
– Капацитет: 6756 L
– Филтер пумпа: 230 V – 1,32 m³


10,920.00 ден 9,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Два слоја на издржлива ПВЦ материјал со силна мрежа од полиестер помеѓу слоевите.
  • Димензии: 3.66m x 91cm
  • Капацитет: 6756 L
  • Филтер пумпа: 230 V – 1,32 m³

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.