-13%

SWING Базен B0563 ELITE со филтер пумпа и скали 4.57m x 1.22m

– Принт имитација на камен
– Димензии: 4.57m x 1.22m
– Капацитет: 17400 L


57,500.00 ден 49,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Издржлив материјал со 3 слоја
  • Ултра-цврста рамка
  • Принт имитација на камен
  • Димензии: 4.57m x 1.22m
  • Капацитет: 17400 L
  • Скали
  • Сет за оддржување DeLuxe
  • Филтер пумпа: SFX 1000 SkimmerPlus | 12V | 3.8 m3

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.