-14%

Светлечки снешко мал

– Светлечки снешко мал
– Димензии 250x210x560 mm


950.00 ден 820.00 ден

Спореди

Опис

  • Светлечки снешко мал
  • Димензии 250x210x560 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.