-13%

Светлечки снешко голем

– Светлечки снешко голем
– Димензии 550x570x1050 mm


2,900.00 ден 2,520.00 ден

Спореди

Опис

  • Светлечки снешко голем
  • Димензии 550x570x1050 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.