-13%

Светлечки Дедо Мраз мал

– Светлечки украс Дедо Мраз
– Димензии 200x200x580 mm


1,210.00 ден 1,050.00 ден

Спореди

Опис

  • Светлечки украс Дедо Мраз
  • Димензии 200x200x580 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.