-12%

STIEBEL ELTRON Сушач за раце HTE 4 electronic

 • Сушач за раце
 • Електричен
 • Боја: бела
 • Јачина 1,8 kw

8,730.00 ден 7,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Јачина 1,8 kw
 • Издржливо пластично бело куќиште
 • Издувна моќ 146 m3/h
 • Бучност 54 dB (A)
 • Електричен приклучок 220-240 V
 • Фрекфенција 50 Hz
 • Ниво на заштита од прскање на вода IP 23
 • Боја алпино бела
 • Димензии (ВхШхД) : 250x238x230 (mm)
 • Тежина 2,5kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.