-12%

STIEBEL ELTRON Конвектор CNS 300 S

 • Јачина 3 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Безшумност при работа
 • Електричен приклучок 220-240 VДостапност:

Нема на залиха

7,990.00 ден 6,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Јачина 3 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Безшумност при работа , природна конвекција на топол воздух
 • Јак алуминиумски дебел грејач
 • Регулација со термостат заштита од прегревање
 • Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
 • Брза и лесна монтажа за на зид
 • Опција за дополнителна нарачка постоље со тркалца
  “Splashproof ” заштита од вода IP 24
 • Двојна заштитна класа
 • Електричен приклучок 220-240 V
 • Боја алпинска бела
 • Грее просторија до 30 м/2
 • Димензии (ВхШхД) : 450×1.040×100 (mm)
 • Тежина 9,8 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.