-10%

STIEBEL ELTRON Конвектор CK 20S

 • Многу брзо загревање на бањи или кујни
 • Јачина 2 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Електричен приклучок 220-240 VДостапност:

Нема на залиха

6,960.00 ден 6,260.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Многу брзо загревање на бањи или кујни
 • Јачина 2 kw
 • Модерен тенок и рамен дизајн
 • Метално кукиште со мали димензии
 • Безшумност при работа со тивко дување
 • Јак грејач
 • Голем избор на саканата температура од 5°C до 30°C
 • Брза и лесна монтажа за на зид
  “Splashproof ” заштита од вода IP 13В
 • Заштитна класа I
 • Осигурувачи 8,7 А
 • Електричен приклучок 220-240 V
 • Боја алпинска бела
 • Грее просторија од 20 м/2
 • Димензии (ВхШхД) : 460x335x123 (mm)
 • Тежина 4,4 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.