-13%

SONY Играчка конзола PS4 500GB F Chassis Black

– Капацитет HDD 500GB
– RAM Меморија 8GB
– оптика BD × 6 CAV, DVD × 8 CAV


22,990.00 ден 19,990.00 ден

Спореди

Опис

  • тип на конзола PlayStation 4
  • број на контролери 1
  • тип на хард диск HDD
  • Капацитет HDD 500GB
  • RAM Меморија 8GB
  • оптика BD × 6 CAV, DVD × 8 CAV
  • Гаранција 1 год.
  • Бренд Sony
  • тип на производ Конзоли

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.