-21%

SONY Дигитален фотоапарат DSCH300B

– Дигитален фотоапарат
– Екран:3.0”(7.5cm)TFT LCD
– 20.1 мегапиксели
– Сензор:Super HAD CCD


Original price was: 15,990.00 ден.Current price is: 12,600.00 ден.

Спореди

Опис

 • Дигитален фотоапарат
 • Екран:3.0”(7.5cm)TFT LCD
 • 20.1 мегапиксели
 • Сензор:Super HAD CCD
 • 35x оптички зум
 • Процесор:BIONZ
 • ISO auto (80-3200),ISO 80-1250 movie
 • Леќа:Sony Lens
 • HD мovie 720p
 • Mемориски картици:SD,SDHC и SDXC
 • Медиа:Memory Stick PRO DUO/Pro-HG Duo,SD/SDHC/SDXC
 • Формати:JPEG,MP4
 • Hi-Speed USB
 • Батерија:NP-BX1

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.