-12%

SOLINGER Модла за мафини MUFFIN TRAY 029616

  • Модла за мафини
  • За 12 мафини
  • Нелеплива920.00 ден 810.00 ден

Спореди

Опис

  • Модла за мафини
  • За 12 мафини
  • Нелеплива

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.