-20%

SOLINGEN Вилушки INDIANA 029470

  • Вилушка
  • Високосјаен инокс
  • 6 парчиња
  • Дебелина 2.5ммДостапност:

Нема на залиха

990.00 ден 790.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Вилушка
  • Високосјаен инокс
  • 6 парчиња
  • Дебелина 2.5мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.