-29%

SOLINGEN Тенџере ø16cm CALIFORNIA 007850

  • Тенџере со стаклен капак
  • Инокс
  • Дебелина 16 cm
  • 18/10950.00 ден 670.00 ден

Спореди

Опис

  • Тенџере со стаклен капак
  • Индукциско
  • Инокс
  • 18/10
  • Дебелина 16 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.