-61%

SOLINGEN Тава ø24cm HELIOS TITANIUM 007782

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплив титаниумски слој
  • Отпорна на гребење
  • 20 cm1,410.00 ден 550.00 ден

Спореди

Опис

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплива
  • Нелеплив титаниумски слој
  • 24 cm
  • Отпорна на гребење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.