-16%

SOLINGEN Тава ø24cm CALIFORNIA 007843

  • Тава со 2 рачки
  • Стаклен капак
  • Ширина 24 cm
  • 18/10Достапност:

Нема на залиха

1,530.00 ден 1,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Тава со 2 рачки
  • Стаклен капак
  • Ширина 24 cm
  • 18/10
  • Индукциска

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.