-20%

SOLINGEN Тава ø20cm SELM 038472

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплива
  • Некршлив стаклен капак
  • 20cm

 


990.00 ден 790.00 ден

Спореди

Опис

  • Алуминиумска тава
  • Нелеплива
  • Некршлив стаклен капак
  • 20cm
  • Индукциска

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.