-34%

SOLINGEN Тава ø20cm BERLIN 036140

  • Тава за готвење
  • Алуминиумска
  • Нелеплива
  • 20 cm1,050.00 ден 690.00 ден

Спореди

Опис

  • Тава за готвење
  • Алуминиумска
  • Индукциска
  • Нелеплива
  • 20 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.