-30%

SOLINGEN Тава BAKING MOULD 021443

Нелепливо тавче за печење
20,5 x 13, 5 x 6 cm


530.00 ден 370.00 ден

Спореди

Опис

  • Нелепливо тавче за печење
  • 20,5 x 13, 5 x 6 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.