-50%

SOLINGEN Сет од 2 ножици FLORINA 027254

  • Сет од 2 пара ножици
  • За сечење месо,картон,кршење ореви со отварачДостапност:

Нема на залиха

737.00 ден 370.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Сет од 2 пара ножици
  • За сечење месо,картон,кршење ореви со отварач

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.