-30%

SOLINGEN Сет ножеви GOOD 4 U 032296

  • Сeт од 4 ножеви
  • Нелеплива навлака во различни боиДостапност:

Нема на залиха

840.00 ден 590.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Сeт од 4 ножеви
  • Нелеплива навлака во  различни бои

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.