-31%

SOLINGEN Сет ножеви FUN 4 U 035006

  • Сeтот е составен од
  • 1 ножици
  • 3 ножа (обложени со нелеплива навлака во боја)
  • 1 даска за сечење изработена од пластика650.00 ден 450.00 ден

Спореди

Опис

  • Сeтот е составен од
  • 1 ножици
  • 3 ножа (обложени со нелеплива навлака во боја)
  • 1 даска за сечење изработена од пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.