-57%

SOLINGEN Помагало за тесто EXQUISITE 008628

  • Помагало за сечење тесто
  • високосјаен инокс
  • 18/10Достапност:

Нема на залиха

280.00 ден 120.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Помагало за сечење тесто
  • високосјаен инокс
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.