-27%

SOLINGEN Острилка за ножеви TROMSO Whetstone 029807

  • Острилка за ножеви
  • од камен
  • пред острење се чува во вода
  • 2 страни грубо и фино острењеДостапност:

Нема на залиха

1,364.00 ден 999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Острилка за ножеви
  • од камен
  • пред острење се чува во вода
  • 2 страни грубо и фино острење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.