-42%

SOLINGEN Нож за леб STAR 000202

  • Нож за леб
  • 20 cm
  • 18/10Достапност:

Нема на залиха

329.00 ден 190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Нож за леб
  • 20 cm
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.