-54%

SOLINGEN Нож за леб HOLTON 034566

  • Нож за леб
  • Боја: црна
  • Нелеплив премаз
  • 20 cm410.00 ден 190.00 ден

Спореди

Опис

  • Нож за леб
  • Боја: црна
  • Нелеплив премаз
  • 20 cm
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.