-50%

SOLINGEN Нож за домати EXCLUSIV 006402

  • Нож за домати( со запци)
  • Високосјаен инокс
  • 13 cm
  • 18/10555.00 ден 280.00 ден

Спореди

Опис

  • Нож за домати( со запци)
  • Високосјаен инокс
  • 13 cm
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.