-35%

SOLINGEN Нож GOOD 4U 029777

  • Кујнски нож сантоку
  • Со нелеплива навлака
  • Боја: портокалова
  • 13,5 cmДостапност:

Нема на залиха

340.00 ден 220.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Кујнски нож сантоку
  • Со нелеплива навлака
  • Боја: портокалова
  • 13,5 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.