-28%

SOLINGEN Модла за пица PIZZA TRAY 021450

  • Нелеплива модла
  • Наменета за пицаДостапност:

Нема на залиха

650.00 ден 470.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Нелеплива модла
  • Наменета за пица

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.