-15%

SOLINGEN Лажица за торта BAGUETTE 029937

  • Лажица за сервирање торта
  • Високосјаен инокс
  • 1 парче
  • Дебелина 3ммДостапност:

Нема на залиха

260.00 ден 220.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Лажица за сервирање торта
  • Високосјаен инокс
  • 1 парче
  • Дебелина 3мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.