-50%

SOLINGEN Лажица за собирање пена EXQUISITE 008499

  • Лажица за собирање пена-голема
  • високосјаен инокс
  • 18/10358.00 ден 180.00 ден

Спореди

Опис

  • Лажица за собирање пена-голема
  • високосјаен инокс
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.