-30%

SOLINGEN Комплет прибор BABENI 029456

  • 1 х нож
  • 1 х вилушка
  • 1 х лажица
  • 1 х мала лажичкаДостапност:

Нема на залиха

430.00 ден 299.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • сет прибор за деца во различни бои- 4 парчиња- Inoks.
  • Во кутија за подарок
  • 1 х нож
  • 1 х вилушка
  • 1 х лажица
  • 1 х мала лажичка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.