-38%

SOLINGEN Комплет прибор ARGETINA 000158

  • 4 парчиња високосјаен Inoks
  • Дебелина 2,5 mm
  • 2 х нож
  • 2 х вилушка484.00 ден 299.00 ден

Спореди

Опис

  • 4 парчиња високосјаен Inoks ( хром -никел-племенит челик) 18/10
  • Дебелина 2,5 mm
  • 2 х нож
  • 2 х вилушка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.