-25%

SMOBY Тобоган XS

-Димензии: 125 x 50 x 75 cm
-Возраст: 2-4 години
-Боја: Портокалово-зелена


2,870.00 ден 2,150.00 ден

Спореди

Опис

  • Тобоган совршен за вашето малечко. За дополнителна забава инсталирајте црево за вода.
  • Боја: Портокалово-зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.