-25%

SMOBY Тобоган XL

-Атрактивен тобоган кој може да се користи на две различни висини:
кога децата се помали да се прилагоди висината на 70 см (3 чекори) и должината да се намали на 190 см и за
постарите деца на висина од 180 см (5 чекори) и должината на 375 см.


16,680.00 ден 12,510.00 ден

Спореди

Опис

  • Атрактивен тобоган кој може да се користи на две различни висини:
  • кога децата се помали да се прилагоди висината на 70 см (3 чекори) и должината да се намали на 190 см и за постарите деца на висина од 180 см (5 чекори) и должината на 375 см.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.