-25%

SMOBY Тобоган

-Димензии: 100х159х150 см
-Препорачана возраст: од 2 до 8 години


5,990.00 ден 4,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Забавен тобоган за деца до 8 години.
  • Со додатокот за црево тобоганот се претвора во вистинска лизгалка како на базените и ќе го разладува вашето дете во топлите летни денови.
  • Со качувањето, ползењето и лизгањето на лизгалка кај детето се развиваат моторните способности.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.