-25%

SMOBY Кула за качување

-Минимална возраст за користење 2 години
-Произведено во Франција
-Димензии: 230 x 143 x 140 см


22,650.00 ден 16,990.00 ден

Спореди

Опис

Кула за искачување која е полна со изненадувања за вашите деца.

Тие ќе го откријат целиот свет на безбеден начин.

  • Децата имаат голем избор на играње како алпинистичко качување, лизгање, играње криенка….
  • Можат да си играат алпинисти и да се искачуваат на трите ѕидови за искачување кои се со потребните отвори за
    придржување.
  • Можат да се вртат по платформата благодарение на тобоганот на игралиштето.
  • Ако децата се сеуште малечки, тие можат да ги користат скаличките за да дојдат до платформата.
  • Во топлите денови можете да приклучите и црево на лизгалката и да направите вистински водопад по кој малите ќе се разладуваат.
  • Оваа повеќефункционална кула може да остане во вашата градина во текот на целата година благодарение на пластичните парчиња третирани анти-УВ. Навистина, овој третман гарантира добра отпорност и трајност на боите со текот на времето!

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.